اندیشه ناب محمدی

الزامات گام دوم انقلاب

آرشیو رویدادها
صدا و سیما ( صوت و تصویر )

گزارش دوره‌های آموزشی مرتبط با انتخابات ریاست حمهوری

سخنرانی با محور گزارش دوره‌های آموزشی مرتبط با انتخابات ریاست حمهوری

محمدرضا رضوانی مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری گفت: در راستای اجرای طرح جامع آموزش مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دوره‌های آموزشی برای مخاطبین و گروه‌های مورد هدف و با همکاری فرمانداری‌ها ی استان برگزار گردیده است که بر اساس آیین‌نامه برگزاری دوره‌های آموزشی انتخابات، فراگیران دوره‌های آموزشی با قوانین انتخابات و سیستم انتخاباتی کشور، کاربری سیستم جامع انتخابات و مدیریت فناوری اطلاعات آشنا شدند. وی افزود: مباحث آموزشی در قالب کلاس‌های تئوری و کارگاهی و نیز با اجرای مانورهای تعریف شده، انجام گردیده است.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری در خصوص طرح جامع آموزش مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات گفت: براساس آیین‌نامه ابلاغی از سوی ستاد انتخابات کشور و برنامه ریزی انجام یافته از سوی ستادهای انتخابات استان و شهرستانها تابعه، دوره های آموزشی ویژه فرمانداران و بخشداران محترم استان ،اعضای محترم ستاد انتخابات استان و شهرستان‌های تابعه ،و کارشناسان محترم انتخابات و فناوری اطلاعات، کاندیداهای محترم شوراهای اسلامی و مسئولان ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری در استان، اعضای محترم شعب و نمایندگان محترم فرماندار و بخشدار، اعضای محترم هیات‌های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری، اجرا گردیده است.

در این راست بر اساس دعوتنامه شماره 100999مورخ 30/2/92 جلسه هم اندیشی پیرامون اجرای دوره‌های آموزشی انتخابات با حضور مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری و معاون دفتر سیاسی و انتخابات و رابطین آموزش فرمانداری‌ها در امر انتخابات در محل دفتر آموزش و پژوهش برگزار گردید.

رضوانی مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش در جلسه فوق ضمن تشریح اهمیت انتخابات در ابعاد مختلف، با اشاره به ماهیت آموزش در مهارت‌آموزی و توانمندسازی افراد، گفت: آموزش موضوع مهمی بویژه در برگزاری انتخابات که دارای چارچوب و مقررات خاصی است، محسوب می‌شود و بر همین اساس آگاهی کامل مجریان و برگزار کنندگان انتخابات از قوانین و مقررات انتخابات ضروری است. وی از رابطین محترم فرمانداری‌ها در امر آموزش انتخابات خواست برنامه‌های آموزشی مرتبط با انتخابات را بعنوان اولویت و با نهایت دقت پیگیری نمایند.

رزومه
  • نام: محمد رضا
    نام خانوادگی: رضوانی
    مدرک و رشته تحصیلی: لیسانس اقتصاد نظری – فوق لیسانس مدیریت صنعتی – دکترای اقتصاد صنعتی
    حوزه‌های خدمت: دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان، دفتر آموزش و پژوهش، دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری
نامزد انتخابات

تماس با ما