اندیشه ناب محمدی

الزامات گام دوم انقلاب

آرشیو رویدادها
صدا و سیما ( صوت و تصویر )

ضرورت ارائه الگوی اسلامی با بهره‌گیری از منابع غنی اسلامی و آموزه‌های دینی

سخنرانی با محور  ضرورت ارائه الگوی اسلامی با بهره‌گیری از منابع غنی اسلامی و آموزه‌های دینی:

در راستای ابلاغیه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کشور و برنامه ریزی انجام یافته از سوی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان و به همت دفتر آموزش و پژوهش استانداری سمنان، سلسله مباحث آموزشی پیرامون اخلاق ویژه مدیران و معاونین دستگاههای اجرایی استان در ماه مبارک رمضان و در محل استانداری با حضور حجت الاسلام دکتر سید رضا طباطبایی استاد حوزه و دانشگاه برگزار گردید .

محمدرضا رضوانی مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری سمنان در آغاز دوره با اشاره به اهداف دوره آموزشی، ماه مبارک رمضان را فرصتی مناسب برای کسب فضایل انسانی و اخلاقی دانست و گفت: ماه مبارک رمضان همه ما را به سوی کمال رهنمون می سازد و ادعیه ماه مبارک رمضان و مناسبت‌های این ماه بویژه سالروز شهادت حضرت علی (ع) هر یک به تنهایی فرصتی برای شناخت سیره نبوی و علوی و سبک زندگی است.

وی افزود: امروز وظیفه داریم جهت ارائه الگوی اسلامی با بهره‌گیری از منابع غنی اسلامی و آموزه‌های دینی، منشور مدیریت مبتنی بر ارزش‌های اسلامی در عرصه‌های مختلف و ابعاد گوناگون و با تکیه بر اقتصاد، مدیریت، سیاست، حکومت‌داری، مردم‌داری، عدالت، بصیرت، شجاعت، استقامت، برای رشد و تعالی جامعه تهیه و به جوامع عرضه کنیم.

رزومه
  • نام: محمد رضا
    نام خانوادگی: رضوانی
    مدرک و رشته تحصیلی: لیسانس اقتصاد نظری – فوق لیسانس مدیریت صنعتی – دکترای اقتصاد صنعتی
    حوزه‌های خدمت: دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان، دفتر آموزش و پژوهش، دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری
نامزد انتخابات

تماس با ما