اندیشه ناب محمدی

الزامات گام دوم انقلاب

آرشیو رویدادها
صدا و سیما ( صوت و تصویر )

دوره آموزشی اشتغال به کار زنان شاغل

دوره آموزشی اشتغال به کار زنان شاغل در سالن یادگار امام برگزار گردید 29/11/91

دوره آموزشی آشنایی با حقوق اشتغال به کار زنان شاغل از سوی دفتر امورخانواده و بانوان استانداری و با همکاری دفتر اموزش و پژوهش برگزار گردید.

در این دوره آموزشی که با حضور کارشناسان، مشاورین و نمایندگان امور بانوان فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برگزار گردید، سرکار خانم نوروزی‌فر مدیرکل دفتر امور خانواده و بانوان برگزاری این دوره آموزشی را گامی اساسی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر احیاء سبک زندگی ایرانی اسلامی و اندیشه‌های راهبردی زن و خانواده برشمردند.

سرکار خانم نوروزی‌فر با بیان اینکه: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود در نشست اندیشه‌های راهبردی زن و خانواده و تاکید ایشان بر اشتغال زنان و نقش محوری در نهاد مقدس خانواده که باید اشتغال زنان بگونه‌ای باشد که مسئولیت مهم همسری و مادری تحت‌الشعاع قرار نگیرد، باید مسئله حرمت و اجکام شرع نیز بخوبی حفظ و رعایت گردد.

این دوره آموزشی تخصصی به مدت دو روز و 30 ساعت جهت شاغلین زن و در راستای آشنایی با مباحثی از جمله حقوق زنان در قانون اساسی و قوانین مدنی ایران – حقوق اجتماعی و اقتصادی زنان – اشتغال و حقوق مدنی زن، اشتغال و حقوق اجتماعی – حقوق زنان شاغل به عنوان مادر –اشتغال زن و حمایتهای حقوقی –اشتغال زنان و تحولات هزاره سوم –زنان سرپرست خانوار شاغل و حقوق آنان  که  با اعطای گواهینامه آموزشی به شرکت کنندگان برگزار گردید.  

رزومه
  • نام: محمد رضا
    نام خانوادگی: رضوانی
    مدرک و رشته تحصیلی: لیسانس اقتصاد نظری – فوق لیسانس مدیریت صنعتی – دکترای اقتصاد صنعتی
    حوزه‌های خدمت: دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان، دفتر آموزش و پژوهش، دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری
نامزد انتخابات

تماس با ما