اندیشه ناب محمدی

الزامات گام دوم انقلاب

آرشیو رویدادها
صدا و سیما ( صوت و تصویر )

سال نو مبارک

بِسْمِ اللّهِ النُّورِ بِسْمِ اللّهِ نُورِ النُّورِ بِسْمِ اللّهِ نُورٌ عَلى نُورٍ بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّر ُالاْمُورِ.
يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ يَا مُدَبِّرَ اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا الى أحسن الحال.
«السلام علیک یا باب الحوائج؛ یا موسی بن جعفر»
«السلام علیک یا ابا صالح المهدی؛ ادرکنی»
«السلام علیک یا رَبِیعِ الْأَنَامِ»سلام بر تو ای آقا، ای مولا، ای سید، ای بهاران مردمان. «السلام علیک یا نَضْرَه الْأَیَّامِ» سلام بر تو ای طراوت عالم، ای نشاط دل‌ها، ای حیات، ای زندگی، ای چشمه جوشان.
“اللهم فبلغه منا تحیه و سلاما” خدایا از جانب ما به او تحیت و سلام برسان. خدایا به وسیله او نمازمان را پذیرفته، گناهانمان را آمرزیده و دعاهایمان را مستجاب گردان. خدایا روزی های ما را به سبب او گسترده و اندوهمان را
برطرف و حاجت های ما را برآورده فرما. خدایا به ما نظر کن، نظری مهربانانه.
حلول سال جدید مبارک باد.

 

امام خمینی رضوان الله تعالی علیه: بعثت رسول خدا برای این بود که راه رفع ظلم را به مردم بفهماند، راه اینکه مردم بتوانند با قدرت های بزرگ مقابله کنند به مردم بفهماند. بعثت برای این است که اخلاق مردم را، نفوس مردم را، ارواح مردم را و اجسام مردم را، تمام اینها را از ظلمت ها نجات بدهد، ظلمات را بکلی کنار بزند و به جای او نور بنشاند، ظلمت جهل را کنار بزند و به جای او نور علم بیاورد، ظلمت ظلم را به کنار بزند و به جای او عدالت بگذارد، نور عدالت را به جای او بگذارد و راه او را به ما فهمانده است. فهمانده است که تمام مردم، تمام مسلمین برادر هستند و باید با هم وحدت داشته باشند، تفرّق نداشته باشند.
امام خامنه ای مدظله العالی در بیانات نوروزی ۱۳۹۹: بعثت خاتم الانبیاء، منظومه و سلسله ارزش های اسلامی و انسانی و دارای احکام اسلامی فردی و اجتماعی است و لوازم اجرای آن، ایمان اسلامی، قدرت سیاسی و تشکیل حکومت است. امام خمینی این حرکت عظیم را در جامعه امروزی بوجود آورد و به فرموده خداوند در قرآن: حرکت ارزشی و معرفتی، دشمنان داخلی و خارجی و دشمنانی از جن و انس دارد و راه مبارزه با دشمنان در توصیه قرآنی، صبر است. صبر، سکون نیست بلکه حرکت است و استقامت در راه حقیقت و معرفت است. صبر، با شجاعت و عقلانیت در مقابل دشمن ایستادن است. صبر، قوت و قدرت در ابعاد مختلف است. الحمدالله مردم عزیز ایران، در حرکت ارزشی و معرفتی، صابر و صبور بوده و هستند، اگر چه برخی از مسئولین بی صبری کرده اند.
سالروز بعثت خاتم الانبیاء محمد مصطفی مبارک.

اللَّهمَّﷺصَلِّﷺعَلَىﷺ
مُحمَّــــــــدٍﷺوآلﷺِمُحَمَّدﷻ.

“محمدرضا رضوانی”

دیدگاهتان را بنویسید

رزومه
  • نام: محمد رضا
    نام خانوادگی: رضوانی
    مدرک و رشته تحصیلی: لیسانس اقتصاد نظری – فوق لیسانس مدیریت صنعتی – دکترای اقتصاد صنعتی
    حوزه‌های خدمت: دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان، دفتر آموزش و پژوهش، دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری
نامزد انتخابات

تماس با ما